menu

10:43
Програма медичних гарантій 2022
 
Адміністрація КНП "Центральна міська лікарня" Кропивницької міської ради" повідомляє наступне. Підприємство у 2022 році згідно з укладеним договогом з НСЗУ надає медичну допомогу за програмою медичних гарантій на 2022 рік за такими напрямками:

4 «Стаціонарна допомога дорослим та дітям без проведення хірургічних операцій»
9 «Профілактика, спостереження, діагностика, лікування та реабілітація пацієнтів в амбулаторних умовах»    
12 «Езофагогастродуоденоскопія»
23 «Стаціонарна паліативна медична допомога дорослим та дітям»
24 «Мобільна паліативна медична допомога дорослим і дітям»
26 «Медична реабілітація дорослих та дітей від трьох років з ураженням опорно-рухового апарату»
27 «Медична реабілітація дорослих та дітей від трьох років з ураженням нервової системи»
31 «Стаціонарна медична допомога пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2»
42 «Готовність до надання медичної допомоги в умовах поширення інфекційних захворювань, епідемії та інших надзвичайних ситуаціях»

Тобто пацієнт, маючи направлення від сімейного лікаря, може безкоштовно та в повному обсязі пройти обстеження, отримати консультацію вузького спеціаліста та пройти курс лікування чи реабілітації. 

Отримати більше інформації та ознайомитись з переліком послуг, які пацієнт може отримати в нашому закладі за  програмою медичних гарантій 2022, можна на веб сайті закладу та на сайті Національної служби здоров'я України

Також в центральній міській лікарні м. Кропивницький затверджено широкий перелік платних послуг, які пацієнт може отримати при самозверненні, ознайомитись з повним переліком зазначених послуг можна за посилинням.
Категорія: Новини | Переглядів: 66 | Додав: yurec26 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar